Kdo jsem... | Sortiment | Objednávky | VELES | Kontakty
      SortimentPřipravujeme
Samuel Isaacson: Astronaut
Obálka je pouze ilustrační. Obálku této knihy pro nás vytvoří Vladimír Rimbala


     První díl sci-fi hororového gamebooku z Entramské trilogie.

      2162, Global Interstellar Group
     Byl objeven inteligentní mimozemský život a do Global Interstellar Group přichází nová posila. Než se z nováčka stane astronaut, musí projít náročným výcvikem.

      Tím nováčkem jsi TY!!!

      Ponoř se do tajemného sci-fi hororu, ve kterém odhalíš pravdu o nové mimozemské hrozbě... nebo při pokusu o to zemřeš?


Zahájili jsme předprodej.
Graham Plowman: Dům na Strážném vrchu
Více info na našem Facebooku, objednat můžete přes email

      1926, Nová Anglie
     Zajímavý objev v archivu Miskatonské knihovny tě zavede do tajemného domu na kopci a k deset let starému nevyřešenému případu bestiálních vražd. Některé záhady jsou však starší než čas sám a postavení lidstva v širém vesmíru není tak jisté, jak se možná domníváme...

      Podaří se ti odhalit pravdu a zároveň si zachovat vlastní příčetnost? Nebo se ti Dům na Strážném vrchu a jeho tajemství stanou osudnými?

      O výsledku tohoto děsivého lovecraftovského dobrodružství rozhodneš TY! Využívej své schopnosti k překonání všech výzev, bojuj s nevýslovnými hrůzami (nebo před nimi uteč), snaž se zachovat klid a možná se právě TY nakonec dozvíš děsivou pravdu, nebo ze vší té hrůzy zešílíš...Ambrose Bierce - Ovčák Haita

      Jedna z povídek z Hasturova universa, která u nás nebyla přeložena. Hastur je jeden z bohů mýtu Cthulhu H. P. Lovecrafta. Je to spíše podobenství o životě.


FF č. 54 - Legenda o Zagorovi
napsal Keith Martin, ilustrace Martin McKenna


     Zagor! Pravé jméno čaroděje z Ohňové hory vzbuzuje hrůzu ve všech, kdo jej uslyší. Přestože byl vyhnán ze světa Titanu hrdinným dobrodruhem, sbírá čaroděj pomalu ale jistě své síly v jiném vzdáleném světě. Uvnitř hradu Argent v království Amarillia se Zagor změnil v démona. A jeho magické síly budou již brzy nekonečné.

      Pokud se včas nenajde nový hrdina, pošle Zagor své armády na Amarillii. Přihlásilo se několik ochotných dobrodruhů - mocný barbar Anvar, válečník Braxus, trpaslík Divous a čaroděj Sallazar. Vybrán však bude pouze jeden, který pronikne do hradu Argent a zničí Zagora jednou provždy. Jsi tím hrdinou TY?

      Tuto knihu si budete moci brzy přečíst v mém překladu u jiného nakladatelství (společně s Janem Snášelem).

© Copyright 2022 – 20XX Nakladatelství VELES